Франц Кафка. Цікава біографія

ЯФранц Кафка. Цікава біографія

Одного разу під час прогулянки по міському парку Штеглица під Берліном Кафка побачив заплакану дівчинку.
Вона плакала через те, що втратила ляльку. Кафка став втішати дитину. «Але ж твоя лялька зовсім не загубилася, — раптом сказав він, — вона просто поїхала, я її щойно бачив і розмовляв з нею. Вона мені твердо обіцяла прислати тобі лист. Завтра в цей час будь тут, я тобі принесу його». Тут дівчинка перестала плакати — і на наступний день Кафка дійсно приніс листа , в якому лялька розповідала про свої дорожні пригоди.

З цього почалася справжня лялькова переписка, яка тривала кілька тижнів і закінчилася тільки тоді, коли хворому поетові довелося змінити своє місце проживання, відправившись в останню поїздку: Прага — Відень — Кирлгинг. Під кінець він не забув серед всієї метушні такого сумного для нього переїзду послати дитині ляльку представивши її як стару, що загубилася, яка просто від усього пережитого у далеких країнах дещо змінила свій вигляд.

Кафка.Пам'ятник

 

Людина верхи на “чужій шкурі” – ось такий пам’ятник великому письменнику абсурду Францу Кафці створив скульптор Ярослав Рона в Празі. Насправді розшифровок алегорії пам’ятника превелика безліч. Кожен бачить в ньому свого Кафку.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s